3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

اکسپرت اکسپرت ها در واقع ریزبرنامه هایی هستند که استراتژی های معاملاتی را به صورت خودکار عملی می کنند. کارایی هر اکسپرت بستگی مستقیم به استراتژی آن دارد و برآیند اکسپرتها را معمولا به صورت ماهیانه می سنجند . متاسفانه در حال حاضر نمی توان از اکسپرتها برای معامله در بازار بورس ایران استفاده نمود .معامله گران زیادی  هستند که مایلند برای کسب در آمد در بازار تبادل ارز بین الملل از اکسپرت استفاده کنند .اما کدام اکسپرت مناسب است ؟

در واقع این سوال اشتباه است.چرا که اکسپرتها در کارگزاری های مختلف نتایج متفاوتی دارند.عواملی مانند میزان کارمزد ، میزان ریکوت ، موقعیت مکانی کارگزاری ، قوانین معاملاتی کارگزاری(هدج ، اسکالپ ، نحوه معامله و...) تاثیر مستقیم در برآیند نهایی اکسپرتها دارند و این عوامل در کارگزاری های مختلف ، متفاوت است. در نتیجه اگر قصد دارید از اکسپرت به روی حساب خود استفاده نمایید باید حتما اکسپرت ها را به روی کارگزاری ای که با آن افتتاح حساب کرده اید تست نمایید.
از آنجایی که تست اکسپرتهای مختلف به دلیل تعداد بسیار زیاد آن ها و متفاوت بودن نتایج تنظیمات مختلف بسیار زمان بر است ، با شرکت در طرح سبد اکسپرت می توانید این فرآیند را به ما بسپارید.
ما تمامی اکسپرتهای موجود در بانک اکسپرتمان را(بیش از 650 اکسپرت) به صورت مجزا ، در جفت ارزها و با تنظیمات مختلف ، به روی نرم افزار معاملاتی کارگزار شما تست کرده و آندسته از اکسپرتهایی را که برآیند قابل قبولی داشته باشند پس از بهینه سازی تحویل شما می دهیم . به اینصورت شما در زمان خود صرفه جویی کرده و با اطمینان بیشتری از اکسپرت به روی حساب خود استفاده نمایید.
هزینه شرکت در طرح سبد اکسپرت 300 هزار تومان بوده و زمان تحویل اکسپرت ها نهایتا 10 روز کاری می باشد.در این بازه زمانی تمامی اکسپرتهای موجود به روی کارگزاری شما تست شده  و اکسپرتهایی که نتایج قابل قبولی داشته باشند پس از بهینه سازی تحویل می گردد.

Page 1 of 2

 1. نام شما(*)
  لطفا نام و نام خانوادگی تان را وارد نمایید.
 2. پست الکترونیک شما (*)
  لطفا پست الکترونیکی تان را جهت تماس ما وارد نمایید.
  لطفا پست الکترونیکی تان را جهت تماس ما وارد نمایید.
 3. شماره تماس
  ورودی نامعتبر
  چنانچه مایلید درخواست شما به صورت تلفنی پیگیری شود ، لطفا شماره تماس تان را وارد نمایید.
 4. آدرس وب سایت کارگزاری(*)
  لطفا آدرس وب سایت کارگزاری خود را اعلام نمایید.
 5. میزان سرمایه(*)
  لطفا میزان سرمایه خود را وارد نمایید.
 6.  
 1. هزینه شرکت در طرح سبد اکسپرت اختصاصی 300.000 تومان می باشد.لطفا جهت پرداخت وجه از طریق سامانه پرداخت آن لاین(کلیک کنید) وجه مورد نظر را پرداخت و شماره پیگیری را در قسمت زیر وارد نمایید.

 2. کد رهگیری پرداخت(*)
  ورودی نامعتبر
 3. توضیحات بیشتر
  لطفا درخواست خود را در این قسمت وارد نمایید.
 4. کد امنیتی
  کد امنیتی
    بازآوریلطفا کد اعتبار سنجی را مجددا وارد نمایید
 5. ثبت سفارش
بالا