3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

سیصد هزار تومان عیدی گیلان بورس به شما!

آغاز سال 1394 مبارک

 سال 1394 نیز به پایان رسید و با جشن و آیین های نوروزی به استقبال بهار می‌رویم. صمیمانه‌ ترین تبریک‌ها را برای فرا رسیدن این عید و آغاز سال 1395 به شما ارزانی می ‌داریم و از اینکه در سال گذشته همراه ما بوده و حمایت و دلگرمی خود را دریغ نکردید خاضعانه سپاسگزاریم
سال گذشته نیز به لطف شما ، همچون 6 سال پیش پیشرفت های خوبی در گیلان بورس داشتیم.منابع متعددی به بخش دانلود منابع اضافه شد. کانال تلگرام گیلان بورس شروع به فعالیت کرد که در ان علاوه بر اعلام آپدیت های وب سایت، اخبار لحظه ای اقتصادی جهان به صورت ترجمه شده و کوتاه در آن قرار میگیرد.
مانند هر سال ، قصد داریم امسال را نیز با جشنواره بهاره آغاز کنیم.فروردین پر سود در کنار هم

عیدی اول 2000 امتیاز رایگان برای تمامی کاربران . کافیست آدرس ایمیل خود را به شماره 50002030131131 پیامک کنید

عیدی دوم : تخفیف 40 درصدی در دو محصول ویژه ارائه شده در گیلان بورس

این پیشنهاد تا پایان فروردین روی میز شماست

استراتژی ویژه معاملاتی

ما همواره استفاده از استراتژی  دستی را نسبت به استفاده از اکسپرت بیشتر توصیه می کنیم چرا که در این حالت شما به آسانی می توانید به روی حساب و معاملات خود مدریت داشته باشید.
مشخصات استراتژی پیشنهادی
این استراتژی از 4 اندیکاتور تشکیل شده است که دو اندیکاتور هیستوگرام به شما سیگنال ورود خواهند داد و 2 اندیکاتور دیگر نقاط استاپ و تی پی را مشخص خواهند کرد.تایم کاری 4 ساعته است که باعث می گردد نیازی به نشستن پشت چارت در زمانهای طولانی نباشد . این استراتژی به روی جفت ارزهای اصلی بهترین کارایی را دارد.معمولا نسبت تی پی به استاپ 2 به 1 است که ریسک کار را پایین می آورد.قیمت این استراتژی 200 هزار تومان تعیین گردیده بود که در آفر ویژه با 40% تخفیف یعنی 120هزار تومان تقدیم خواهد شد.

سبد اکسپرت اختصاصی

معامله گران  زیادی  هستند که  مایلند برای کسب در آمد در بازار تبادل ارز بین الملل  از اکسپرت  استفاده کنند . اما کدام اکسپرت مناسب است ؟
از آنجایی که تست  اکسپرتهای مختلف  به دلیل تعداد بسیار زیاد  آن ها و متفاوت بودن  نتایج  در کارگزاری های مختلف بسیار زمان بر است ، با شرکت در طرح سبد اکسپرت می توانید این فرآیند را به ما بسپارید.
ما  تمامی اکسپرتهای موجود در بانک اکسپرتمان را (بیش از 750 اکسپرت) به صورت مجزا ، در جفت ارزها و با  تنظیمات مختلف ، به روی نرم افزار معاملاتی کارگزار شما تست کرده و آن دسته از اکسپرتهایی را که برآیند قابل قبولی داشته باشند پس از بهینه سازی تحویل شما می دهیم . هزینه شرکت در این طرح 300 هزار تومان تعیین گردیده بود که در آفر ویژه با 40% تخفیف یعنی 180 هزار تومان تقدیم خواهد شد.

ثبت سفارش خرید هر دو محصول و استفاده از تخفیف 40 درصدی

بالا