ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

وبلاگ گیلان فارکس-ارتباط با همراهان -گیلان فارکس ، ارائه آموزش های تصویری و منابع فارکس

آفر ویژه به مناسبت پنجمین سال تولد کلیک هوشمند

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

شرکت کلیک هوشمند به مناسبت تولد 5 سالگی خود یک آفر ویژه برای خدمات خود در وب سایت گیلان بورس در نظر گرفته است. شما کاربر گرامی می توانید " استراتژی ویژه بازارهای مالی " و "سبد اکسپرت اختصاصی " را از این لحظه  تا تاریخ 1 دی ماه 1393 با شرایطی استثنائی و پشتیبانی قوی تهیه نمایید.

 

استراتژی ویژه معاملاتی

ما همواره استفاده از استراتژی  دستی را نسبت به استفاده از اکسپرت بیشتر توصیه می کنیم چرا که در این حالت شما به آسانی می توانید به روی حساب و معاملات خود مدریت داشته باشید.
مشخصات استراتژی پیشنهادی
این استراتژی از 4 اندیکاتور تشکیل شده است که دو اندیکاتور هیستوگرام به شما سیگنال ورود خواهند داد و 2 اندیکاتور دیگر نقاط استاپ و تی پی را مشخص خواهند کرد.تایم کاری 4 ساعته است که باعث می گردد نیازی به نشستن پشت چارت در زمانهای طولانی نباشد . این استراتژی به روی جفت ارزهای اصلی بهترین کارایی را دارد.معمولا نسبت تی پی به استاپ 2 به 1 است که ریسک کار را پایین می آورد.قیمت این استراتژی 200 هزار تومان تعیین گردیده بود که در آفر ویژه با 50% تخفیف یعنی 100هزار تومان تقدیم خواهد شد.
همچنین برای ثبت سفارش می توانید کد #106765*888*724*  را در تلفن همراه خود شماره گیری نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

سبد اکسپرت اختصاصی

معامله گران  زیادی  هستند که  مایلند برای کسب در آمد در بازار تبادل ارز بین الملل  از اکسپرت  استفاده کنند . اما کدام اکسپرت مناسب است ؟
از آنجایی که تست  اکسپرتهای مختلف  به دلیل تعداد بسیار زیاد  آن ها و متفاوت بودن  نتایج  در کارگزاری های مختلف بسیار زمان بر است ، با شرکت در طرح سبد اکسپرت می توانید این فرآیند را به ما بسپارید.
ما  تمامی اکسپرتهای موجود در بانک اکسپرتمان را (بیش از 650 اکسپرت) به صورت مجزا ، در جفت ارزها و با  تنظیمات مختلف ، به روی نرم افزار معاملاتی کارگزار شما تست کرده و آن دسته از اکسپرتهایی را که برآیند قابل قبولی داشته باشند پس از بهینه سازی تحویل شما می دهیم . هزینه شرکت در این طرح 300 هزار تومان تعیین گردیده بود که در آفر ویژه با 50% تخفیف یعنی 150 هزار تومان تقدیم خواهد شد.
همچنین برای ثبت سفارش می توانید کد #106766*888*724*  را در تلفن همراه خود شماره گیری نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

 


برای سفارش میتوانید از طریق لینک (لینک سفارش) اقدام بفرمایید .برای سفارش هر دو محصول کد #106767*888*724* را در تلفن همراهتان شماره گیری نمایید
لازم به ذکر است این آفر تمدید نخواهد شد و سفارشات سبد اکسپرت با اولویت سفارش پیگیری می گردد

بالا