3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

پنجاه درصد تخفیف، ویژه ی افتتاح سایت جدید

با سلام به شما همراهان گرامی

پس از 10 سال فعالیت سایت گیلان بورس، وقت نو شدن فرا رسیده است.بیش از یک سال است که بر روی پروژه ای جدید کار میکنیم تا با امکاناتی منحصر به فرد در کنار شما باشیم.

در سایت جدید علاوه بر خدمات گذشته(ارائه ی منابع آموزشی، تحلیلی و معامله گر) امکان تحلیل معاملات شما در نظر گرفته شده است. در این پروژه، ما کلیه ی معاملات شما را به صورت امن دریافت و به وسیله ی هوش مصنوعی از جهات مختلف تحلیل کرده و راهکار هایی برای کسب سود بیشتر/ضرر کمتر، به صورت اتوماتیک ارائه میکنیم.

در این پروژه از به روز ترین فرمول های تحلیلی  استفاده شده و امکان استفاده در بازار فارکس و بورس ایران  فراهم  شده است.

همچنین چنانچه در زمینه ی ریاضیات مالی و پردازش داده تمایل به همکاری در این پروژه را دارید، خوشحال میشویم با ما در تماس باشید.

 

تخفیف 50 درصدی عضویت 6 ماهه برای دریافت کد 50 درصد تخفیف برای عضویت ویژه کافیست آدرس ایمیل خود را به شماره 50002030131131 پیامک کنید

تخفیف 50 درصدی استراتژی ویژه : برای تهیه ی استراتژی ویژه ی فارکس با این تخفیف میتوانید از این لینک استفاده نمایید

تخفیف 50 درصدی سبد اکسپرت اختصاصی : برای ثبت سفارش سبد اکسپرت اختصاصی فارکس با این تخفیف میتوانید از این لینک استفاده نمایید

استراتژی ویژه معاملاتی

ما همواره استفاده از استراتژی  دستی را نسبت به استفاده از اکسپرت بیشتر توصیه می کنیم چرا که در این حالت شما به آسانی می توانید به روی حساب و معاملات خود مدریت داشته باشید.
مشخصات استراتژی پیشنهادی
این استراتژی از 4 اندیکاتور تشکیل شده است که دو اندیکاتور هیستوگرام به شما سیگنال ورود خواهند داد و 2 اندیکاتور دیگر نقاط استاپ و تی پی را مشخص خواهند کرد.تایم کاری 4 ساعته است که باعث می گردد نیازی به نشستن پشت چارت در زمانهای طولانی نباشد . این استراتژی به روی جفت ارزهای اصلی بهترین کارایی را دارد.معمولا نسبت تی پی به استاپ 2 به 1 است که ریسک کار را پایین می آورد.قیمت این استراتژی 200 هزار تومان تعیین گردیده بود که در آفر ویژه با 50% تخفیف یعنی 100هزار تومان تقدیم خواهد شد.

سبد اکسپرت اختصاصی

معامله گران  زیادی  هستند که  مایلند برای کسب در آمد در بازار تبادل ارز بین الملل  از اکسپرت  استفاده کنند . اما کدام اکسپرت مناسب است ؟
از آنجایی که تست  اکسپرتهای مختلف  به دلیل تعداد بسیار زیاد  آن ها و متفاوت بودن  نتایج  در کارگزاری های مختلف بسیار زمان بر است ، با شرکت در طرح سبد اکسپرت می توانید این فرآیند را به ما بسپارید.
ما  تمامی اکسپرتهای موجود در بانک اکسپرتمان را (بیش از 750 اکسپرت) به صورت مجزا ، در جفت ارزها و با  تنظیمات مختلف ، به روی نرم افزار معاملاتی کارگزار شما تست کرده و آن دسته از اکسپرتهایی را که برآیند قابل قبولی داشته باشند پس از بهینه سازی تحویل شما می دهیم . هزینه شرکت در این طرح 300 هزار تومان تعیین گردیده بود که در آفر ویژه با 50% تخفیف یعنی 150 هزار تومان تقدیم خواهد شد.

ثبت سفارش هر دو محصول و استفاده از تخفیف 50 درصدی

..

بالا