ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

وب سایت گیلان بورس با بیش از 4 سال سابقه در زمینه ارائه ابزار ، آموزش و تحلیل پیرامون بازارهای مالی داخلی و بین المللی آماده همکاری و درج تبلیغات غیر مستقیم با شرکت شما می باشد.

پیش از هر چیز لطفا وضعیت وب سایت ما را بررسی نموده و سپس پیشنهادات ما را مطالعه نمایید.

تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل بیش از 38700 صفحه : Google Index

رتبه الکسا : 862.070 جهانی و 18.479 در کشور ایران    ​تعداد لینک در وب سایتهای دیگر : 64 لینک

​رتبه پیج رنک گوگل : 2  بازدید روزانه : بیش از 1000 آی پی واقعی    تعداد عضوها : بیش از 9500 نفر  زبان ها : فارسی ، انگلیسی  

همچنین تمامی خدمات ما در این وب سایت برای کاربران رایگان است و این باعث اطمینان کاربران نسبت به ما و جذب روزانه کاربران جدید خواهد شد.

وب سایت گیلان بورس تاکنون هیچگونه تبلیغاتی در وب سایت خود درج ننموده و رویکر ما نیز بر پیشنهاد مستقیم کارگزاری ها نمی باشد.از این رو ما بخشی را با عنوان " انتخاب کارگزاری " در وب سایت راه اندازی و اطلاعات کارگزاری های مختلف را در این بخش وارد نموده ایم و شرایطی را فراهم کرده ایم تا کاربران بتوانند به صورت هوشمند و اتوماتیک به کارگزاری های مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند(جستجوی پیشرفته).شما نیز می توانید توضیحات وارد شده در رابطه با کارگزاری خود را در وب سایت ما بررسی نموده و اگر اشتباهی در ورود اطلاعات صورت گرفته است اعلام نمایید تا برطرف شود.

ما در گیلان بورس تلاش می کنیم مخاطبین و بازدیدکنندگان بین المللی (ایرانیان‌ خارج از کشور و سرمایه‌گذاران خارج از کشور) را به سمت سرمایه گذاری در بازارهای مالی داخل ایران ترغیب نماییم.خدمات انتقال و تبدیل وجه به ریال و همینطور اخذ مجوز معامله برای این اشخاص در آینده نزدیک توسط ما انجام خواهد گرفت.

​شرایط درج لینک و تبلیغات در وب سایت ما به شرح زیر اعلام می گردد:

​ذکر توضیحات بیشتر در صفحه مربوطه به صورت کامل و بدون محدودیت : ماهیانه  49 هزار تومان

ستاره دار شدن ​ و قرار گرفتن در اولین سطرهای معرفی کارگزاری ها به همراه یک شعار تبلیغاتی : ماهیانه  29 هزار تومان

​قرار دادن 1 لینک تبلیغاتی در قسمت مقالات و آموزش ها به صورت ​نامحسوس اما کلیک خور : سالیانه  199 هزار تومان

​توضیح یک :تمامی تعرفه ها تنها در بازه های زمانی 3 ماهه ، 6 ماهه و یک ساله قابل ارائه می باشند و با سفارش 6 ماهه و یک ساله شامل 10 و 20 درصد تخفیف خواهد شد.
​توضیح دو : پرداخت ها از طریق درگاه های امن سامان ، ملت و پاسارگاد قابل انجام است.
توضیح سه : تمامی تبلیغات سفارش داده شده در هر دو زبان سایت(فارسی و انگلیسی) درج خواهد شد.چنانچه مایل به همکاری با معامله گران خارج از ایران نیستید می توانید تبلیغات خود را تنها در بخش فارسی ثبت نمایید.
توضیح چهار : تبلیغات در گیلان بورس از طریق پنل مربوط به سفارشات ( به همراه ثبت پرداختها و همچنین تاریخ آغاز و پایان سفارشات) به صورت مستقیم به فروش رسیده و هیچگونه واسطه ای ندارد.
توضیح پنج : ممکن است در آینده قیمت تبلیغات تغییر نماید اما تبلیغات خریداری شده برای مدت مشخص شده شامل این تغییرات نخواهد بود.
توضیح شش : هزینه های دریافتی صرف تبلیغات بیشتر ، بهبود کیفی و افزایش منابع خواهد شد و این فرآیند در نتیجه بازدهی تبلیغات شما نیز تاثیر مستقیم و مثبت خواهد داشت.
توضیح هفت : چنانچه پیشنهادی برای همکاری دو جانبه دارید خوشحال و سپاسگذار می شویم با ما در تماس باشید.

در صورت تمایل به سفارش و یا داشتن هرگونه سوال لطفا از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.
با تشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.

بالا