3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

کسب در آمد در بورس ؟

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

بورس بازاری پر ریسک...! یا یک سرمایه­ گذاری مطمئن...؟

بازارهای مالی موج سوم اقتصاد هستند که در آن ها معامله نه برروی اشیا بلکه برروی مالکیت زمانی و ارزش آتی مواردی همچون ارز ، طلا ،  سهام شرکت ها و اوراق بهادار انجام می پذیرد.

بازارهای مالی جایگاه مهم و جذابی برای کسب درآمد و تولید ثروت محسوب می شوند. بازارهای مالی به سبب ایجاد موقعیت های مناسب کسب درآمد ؛ که گاها به معجزه شبیه است ، افراد بسیاری را به خود جذب نموده اند ، اما باید توجه داشت فعالیت در این بازارها مستلزم پذیرش ریسک بالایی می باشد.

میزان ریسک در بازارهای مالی برای افراد مختلف متفاوت است و با میزان علم و تجربه آنها رابطه مستقیم دارد؛ بعنوان مثال رانندگی برای شخصی که علم و تجربه کافی ندارد، حرفه ای خطرناک و شاید مرگبار است اما همین حرفه برای یک راننده با تجربه ، کاری عادی و لذت بخش است.

بازارهای مالی نیز از این قانون کلی مستثنی نیستند، اما جاذبه و کشش آنها باعث می شود که عده زیادی بدون علم و تجربه وارد این بازارها شوند، که پیامد آن نیز مشخص است : شکست...

بازارهای مالی جایگاه حضور همزمان فرصت ها و تهدیدهاست. متأسفانه درکشور ما بدلیل نبود اطلاعات کافی اکثر افراد بدون علم و یا حداکثر با یاد گیری مفاهیم و اصطلاحات اولیه بورس وارد این بازار می شوند و طبق تجربه نتیجه ای جز ضرر نصیب آن‌ها نخواهد شد.

در بازارهای مالی قيمت‌ها بصورت شناور و دایماً درحال تغييرمی باشند. لازمه موفقیت و كسب سود دراين بازاراین است که بتوانيد آينده قيمت سهام و يا كالاهای مختلف را پيش بينی كرده و درفرصت مناسب وارد معامله شويد

بازارهای مالی زبان خاص خود را دارند که لازمه فعالیت و کسب موفقیت در این عرصه جادویی دانستن این زبان است . زبانی که شاید بیشتر از اقتصاد به روانشناسی شبیه باشد. برای موفقیت در بازارهای مالی باید با علم پیش بینی قیمت آشنا باشید . با یادگیری این علم می ­توانید آینده بازارهای مالی مختلف را پیش ­بینی کرده و بعنوان یک حرفه در آن به معامله بپردازید.

شما نیز می توانید با یادگیری اصولی ، بعنوان یک حرفه پرسود و یک سرمایه گذاری مطمئن به این تجارت بپردازند.گیلان بورس مقدمات را برای آموزش های لازم و در نتیجه کسب سود در این بازار فراهم آورده است.ما گام به گام شما را در مسير كسب سود همراهی می کنیم.

اگر نگران آن هستید که با سرمایه گذاری در بورس، ضرر و زیان کنید، توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری واقعی در بورس، سرمایه گذاری در فضای شبیه سازی شده بورس را تجربه کنید.اکثر کارگزاران با شبیه‌سازی فضای واقعی بازار ، به شما کمک می کنند تا بدون نیاز به پول و بدون آنکه ریسکی متوجه شما شود، سرمایه‌گذاری براساس شرایط واقعی بورس را تجربه کنید.

بالا