3   قدم سوم : خدمات ما
2   قدم دوم : مسیر راه
1   قدم اول : سوالات متداول
                                                        سوالی دارید ؟ از پشتیبانی بپرسید و پاسخ بگیرید .

ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

نحوه افتتاح حساب دمو و واقعی

برای فعالیت در بازارهای مالی بین المللی شما نیاز به افتتاح حساب با یک کارگزاری خواهید داشت. پس از مطالعه مقاله " نحوه انتخاب کارگزاری " می توانید به بخش " انتخاب کارگزاری بین المللی " مراجعه نموده و مشخصات کارگزاری های مختلف را بررسی نمایید.
افتتاح حساب در کارگزاری ها دو نوع است : حساب مجازی (Demo) و حساب واقعی ( Live)
افتتاح حساب مجازی : حساب مجازی در واقع تنها یک ثبت نام ساده در وب سایت کارگزاری مورد نظر است.برای اینکار پس از مراجعه به وب سایت کارگزاری مورد نظر(لینک وب سایت کارگزاری ها در بخش توضیحات هر کارگزاری وجود دارد) گزینه " Open Demo Account " را انتخاب نمایید و موارد درخواستی را که معمولا تنها شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل و تلفن همراه می شود را وارد نمایید.پس از آن لینک دانلود پلتفرم معاملاتی به همراه نام کاربری و پسورد ورود به پست الکترونیکتان ارسال میشود.
نکته 1 : ممکن است عملیات ثبت نام دو مرحله ای باشد و ناز به تایید آدرس ایمیل و تلفن همراهتمان باشد.در این حالت دو کد به آدرس ایمیل و تلفن همراه شما ارسال میشود که باید در وب سایت وارد نمایید.
نکته 2 : ممکن است نام کاربری و رمز عبور ارسالی از طرف کارگزاری ، جهت ورود به کابین شخصی شما در وب سایت کارگزاری باشد.در اینصورت ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد وب سایت کارگزاری شوید و سپس پلتفرم معاملاتی را دانلود نمایید.
نکته 3 : حتما پس از ورود به کابین اختصاصی خود نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نمایید.

افتتاح حساب واقعی : حساب واقعی به حسابی گفته می شود که در آن تنها پول واقعی معامله می شود. شما برای افتتاح حساب واقعی علاوه بر طی کردن مراحل بالا نیازمند انجام دو مورد زیر هستید
1 - ارسال مدارک ترجمه شده جهت تایید هویت
2 - واریز وجه به کارگزاری جهت انجام معاملات.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب :
- اسکن پاسپورت(در صورت نداشتن پاسپورت می توانید از ترجمه شناسنامه استفاده نمایید)
- اسکن یک قبض آب ، برق و یا گاز جهت تایید آدرس
- اسکن برگه اول دفترچه بانکی

لازم به ذکر است باید با مراجعه به یک " دارالترجمه رسمی " ترجمه مدارک بالا را به همراه مهر دادگستری دریافت نموده و سپس برای کارگزاری ارسال نمایید.
واریز وجه به کارگزاری : جهت واریز و برداشت وجه از کارگزاری شما نیاز به یک حساب بانکی آنلاین دارید. در دنیا بیش از 20 بانک معتبر آنلاین وجود دارد.در میان این بانکها ، کارگزاری ها عمدتا با دو بانک وب مانی و پرفکت مانی همکاری دارند . همینطور این دو بانک نیز با وجود تحریمها نسبت به افتتاح حساب با ایرانیان مشکلی ندارند.
شما می توانید از طریق آموزش های زیر نسبت به افتتاح حساب در بانک مورد نظر خود اقدام نمایید و سپس حساب بانکی خود را شارژ نموده و مبلغ مورد نظرتان را به کارگزاری حواله کنید.عملیات برداشت وجه نیز به همین منوال صورت می گیرد.یعنی شما در کارگزاری تقاضا برداشت وجه می نمایید و کارگزاری وجه را به حساب بانک آنلاین شما واریز می نماید.سپس می توانید درآمد دلاری خود را به نرخ روز نقد نمایید.از طریق وب سایت زیر میتوانید نسبت به شارژ و برداشت از بانک الکترونیکی وب مانی اقدام نمایید

شارژ و برداشت ریالی از بانک الکترونیکی وب مانی

آموزش افتتاح حساب در بانک آن لاین وب مانی افتتاح حساب دمو و ریل توسط گیلان بورس

کسب در آمد در بورس ؟

پیروزی در بازارهای مالی در 3 حرکت...

کسب در آمد در بورس

آموزش

آموزش

با استفاده از دوره های آموزشی رایگان سایت با نحوه فعالیت در بازارهای مالی آشنا شوید

کسب تجربه و مهارت

کسب تجربه و مهارت

آموزشهای خود را در حسابهای مجازی پیاده سازی نمایید تا به مهارت کافی برسید.

کسب در آمد

کسب در آمد

از تجربه هایتان به صورت نامحدود و با خیالی آسوده درآمد کسب کنید!

بالا