ساخت نام کاربری جدید

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش نموده اید؟

*

?>

آموزش افتتاح حساب در بانک آنلاین وب مانی

شارژ و برداشت ریالی از بانک الکترونیکی وب مانی

آموزش نحوه افتتاح حساب دمو و ریل افتتاح حساب دمو و ریل توسط گیلان بورس

پول الکترونیکی وب مانی در سال 1998 راه اندازی شده است صاحب آن شرکت "WMtransfer LTD" می باشد . سیستم نرم افزاری این پول الکترونیکی توسط شرکت "نیروهای محاسباتی " طراحی و ساخته شده است این شرکت اکنون هم پشتیبانی فنی را انجام می دهد .
در حال حاضر حدود 5 میلیون کاربر در دنیا از وب مانی استفاده می کنند و روز به روز امکانات و سرویس وب مانی و همین طور کاربران این پول الکترونیکی رو به افزایش می باشد . خصوصیت این سیستم پول الکترونیکی برخورداری از امنیت بالا می باشد . بعداز افتتاح حساب وب مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده ارایه می گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می باشد . همین طور شما می توانید در تنظیمات حساب دسترسی به حساب را با یک یا چند IP محدود نمایید تا اینکه از ورود دیگران به حساب تان جلوگیری نمایید .

به هر حساب وب مانی شماره شناسایی مخصوص(WMID ) تعلق می گیرد(مانند شماره حساب) . هر کاربر در سیستم پول الکترونیکی وب مانی از گواهینامه الکترونیکی برخوردار می گردد . طبق اطلاعات وارد شده در زمان افتتاح حساب برای کاربران انواع گواهینامه الکترونیکی ارایه می گردد . اگر مشخصات شخصی وارد ننمائید، گواهینامه ناشناس و اگر مشخصات خود را وارد نمائید، گواهینامه تشریفاتی تعلق می گیرد . در زمان افتتاح حساب شما می توانید مشخصات خود را وارد نموده و از گواهینامه تشریفاتی برخوردار شوید .

هر حساب دارای 6 شماره مختلف می باشد این شماره ها نشانگر واحد ارزی (امریکا , روسیه , اتحادیه اروپا , اوکراین , بلاروس و ازبکستان) هستند .

    نشانگر دلار آمریکا Z
    نشانگر ارز یورو E
    نشانگر روبل روسیه R
    نشانگر پول واحد اوکراین U
    نشانگر پول واحد بلاروس B
    نشانگر پول واحد ازبکستان Y

این شماره حسابها جدا از شماره شناسایی حساب (WMID) می باشد و برای انجام حواله باید از شماره ارز مشخص استفاده گردد .
حوالجات در سیستم پول الکترونیکی وب مانی با هزینه %0.8 انجام می شود . این هزینه بر عهده فرستنده می باشد.

آموزش نحوه باز کردن حساب وب مانی:

ابتدا به وب سایت http://www.wmtransfer.com مراجعه نمایید :

آموزش افتتاح حساب وب مانی - وب سایت وب مانیبه روی sign up کلیک نمایید و در صفحه باز شده یک شماره تلفن واقعی که قبلا برای حساب وب مانی، استفاده نشده باشد را وارد نمایید. برای تایید شماره تلفن یک SMS دریافت می کنید تا شماره شما تایید شود.شماره تلفن همراه خود را به صورت *******9891 وارد نمایید.

آموزش افتتاح حساب وب مانی - تایید شماره تلفن همراه

پس از وارد نمودن ,دکمه Proceed را فشار دهید و در صفحه باز شده مشخصات خود را(حتما به صورت واقعی) پر نمایید.

- Alias همان نام کاربری شماست
-اگر تابعیت ایرانی دارید ، شما در شناسنامه خود دارای Middle Name نیستید.به عبارت دیگر اسامی شناسنامه در ایران تنها شامل نام و نام خانوادگی میشود و نیازی به پر کردن Middle Name نیست.
-نوشتن آدرس در زبان انگلیسی برعکس فارسی شروع شده و به کشور ختم می شود. بنابراین ابتدا باید نام و نام خانوادگی را بنویسید. بعد شماره پلاک یا شماره طبقه و سپس نام کوچه و پس از آن نام شهر، نام استان و نام کشور را بنویسید.
- در قسمت Restore access section می بایست یک سوال امنیتی شخصی و محرمانه نوشته شود.این سوال در زمانی که نام کاربری و یا رمز ورود خود را فراموش کرده اید از شما سوال می شود، پس حتما آنرا در جایی یادداشت نمایید.
-Additional E-mail پست الکترونیک کمکی شماست.چنانچه به پست الکترونیکی اول دسترسی نداشتید ، می توانید از این آدرس جهت مکاتبات و انجام عملیات های بانکی استفاده نمایید.

پس از زدن دکمه Proceed اطلاعات وارد شده جهت تایید شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش افتتاح حساب وب مانی -تایید اطلاعات وارد شده

مجددا به روی Proceed کلیک نمایید تا وارد مرحله ی E-mail verification شوید.

در این قسمت یک کد و یک لینک به آدرس ایمیل وارد شده ی شما ارسال میشود.می توانید تنها به روی لینک داخل ایمیل کلیک نموده و مراحل را ادامه دهید و یا کد ذکر شده در ایمیل را که از 32 کارکتر تشکیل شده است را در بخش مورد نظر وارد نمایید.

در مرحله بعد یک کد به شماره تلفن همراهتان ارسال میشود.جهت تایید شماره تلفن این کد را در بخش مورد نظر وارد نمایید.اگر کد مورد نظر را به هر دلیلی دریافت نکردید می توانید کد تعیین شده را به یکی از شماره های اعلام شده ارسال نمایید.

آموزش افتتاح حساب وب مانی -تایید شماره تلفن همراه

پس از این مرحله باید پسورد خود را مشخص نمایید. بهتر است پسورد شما متشکل از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد باشد.همچنین جهت امنیت بیشتر از پسوردی با تعداد ارقام زیر 10 کارکتر استفاده ننمایید.

حال شما صاحب یک حساب بین المللی و آنلاین شده اید.برای ورود به بانک می توانید به آدرس wmtransfer.com مراجعه نمایید و اینبار با کلیک به روی Log In  به صفحه ورود به بانک منتقل شوید

برای ورود در قسمت نام کاربری شماره تماس،آدرس ایمیل و یا WMID خود و پسوردی که انتخاب نمودید را وارد نمایید.

- نام کاربری شما شماره حساب شما نیست و نباید آنرا در اختیار کسی بگذارید.
- قسمت  Purses در واقع بخش شماره حساب های شماست.پس از ورود به این بخش می توانید شماره حساب خود را که با حرف Z شروع شده است مشاهده نمایید.
- برای دریافت وجه تنها کافیست شماره حساب خود را به واریز کننده بدهید.
- برای ارسال وجه تنها کافیست شماره حساب دریافت کننده را گرفته و از قسمت Send funds عملیات واریز را انجام دهید.
- هنگام ارسال وجه برای امنیت بیشتر باید حتما کد ارسالی توسط وب مانی به تلفن همراهتان را در وب سایت وارد نمایید

شارژ و برداشت ریالی از بانک الکترونیکی وب مانی

بالا